Vilac Dřevěné cestovní piškvorky

Neohodnoceno
Značka: Vilac
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: DS77921490
722 Kč
Vilac Dřevěné cestovní piškvorky
Neohodnoceno
Značka: Vilac

Dřevěné piškvorky s červenými a zelenými jablíčky. Můžete je hrát doma nebo na cestách. Dokážete vyhrát? Stačí vytvořit po sobě jdoucí řadu 4 jablek stejné barvy v řadě. Vhodné od 5 let.

 

Hlavní vlastnosti:

  • praktické na cesty
  • design Ingela P. Arrhenius
  • pro dva hráče

 

Dokumentace:

  • Návod ke hře Dřevěné cestovní piškvorky (CZ)
  • Návod ke hře Dřevěné cestovní piškvorky (SK)

 

Zkrácený návod hry:

Cílem hry je vytvořit po sobě jdoucí řadu (horizontální, vertikální nebo diagonální) nejméně 4 kamenů v hráčově barvě. Hráči se na tahu střídají, vhazují herní kameny do sloupce dle jejich výběru. Pokud je sloupec prázdný, spadne kámen úplně dolů. Pokud už ve sloupci nějaký kámen je, nově vhozený spadne na něj. Pokud je sloupec plný, není již možné vhodit další kameny. Jakmile vhodíte kámen do sloupce, má se tento za zahraný – již jej nemůžete ze sloupce odebrat.

Vítězí hráč, který jako první vytvoří řadu 4 kamenů ve své barvě.

 

 

 

Švédská umělkyně Ingela Peterson Arrhenius se narodila v roce 1967. Umění a design měly vždy místo v jejím životě a než začala její kariéra ilustrátorky, Ingela pracovala jako umělecká vedoucí ve Stockholmu. Poté studovala reklamní a grafický design na umělecké škole také ve Stockholmu. V roce 1992 začala podnikat jako ilustrátorka na volné noze a pracovala mezinárodně napříč reklamou, designem, nakladatelstvím… V minulosti vytvářela tiskové vzory pro tkaniny, tapety, papírnictví, také pracovala na obalech, produktovém designu, bytových doplňcích a hračkách. Její plakáty a designové hračky najdete po celém světě. Má vášeň pro retro styl, což je jasně vidět na jejich dílech a také v jejím nadšení pro typografii a barvy. Nyní žije ve Stockholmu s manželem a 2 syny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: